O nás

Firma s dlouhou tradicí

Jsme na trhu práce (OSVČ) od roku 2010, bohaté zkušenosti v oboru mám již od roku 1986 a to jako řadový zaměstnanec ale i ve vedoucích pozicích. 

Dbáme především o kvalitu provedených prací a použití kvalitních materiálů, což se v dnešní době spíše neřeší, Ze zkušeností při realizacích a již vypracovaných cenových nabídek se dnes zákazníky řeší především cena bez výhledu na životnost a kvalitu provedení. Hlavním kritériem by měla být kvalita. Ideální je samozřejmě doporučení konkrétního řemeslníka od někoho z rodiny nebo přátel. Pokud takovou možnost nemáme, je dobré využít zkušenosti jiných zákazníků a vybírat na základě ověřených referencí. 

V požadavku: "hned, levně a ve špičkové kvalitě" - jedno vyvrací druhé a je důležité si to uvědomit. Vybrat si řemeslníka podle nejnižší ceny bez ohledu na kvalitu není správná volba. I kdyby byl řemeslník nejlevnější, když udělá práci špatně, radost z ní mít nebudete. Je dobré hledat rovnováhu mezi kvalitou a cenou a počítat s tím, že kvalitní práce potřebuje svůj čas.